| Alimentare | 220 ~ 235 V / 1N~ / 50 Hz |
| Clasa de eficienta la 35°C | A+++ |
| Clasa de eficienta la 55°C | A+++ |
| Conexiuni hidraulice | G1 - 1/4‘’ |
| Consum electric incalzire | 10 kW |
| COP incalzire 30 / 35°C | 4.95 |
| COP incalzire 47 / 55°C | 3.25 |
| Dimensiuni | 1310 × 1050 × 465 mm |
| EER racire 12 / 7°C | 3.20 |
| EER racire 23 / 18°C | 4.70 |
| Greutate | 140 kg |
| Nivel de zgomot | 54 dB(A) |
| Refrigerant | R290 / 3 |
| SCOP la 35°C | 5.35 |
| SCOP la 55°C | 4.15 |
| Temperatura agent termic | 5 ~ 80°C |
| Temperatura operare DHW | -25 ~ 46°C |
| Temperatura operare incalzire | -25 ~ 35°C |
| Temperatura operare racire | 5 ~ 48°C |
| Tip compresor | Rotary DC inverter |