| Aplicatie mobila | Da |
| Comunicare | RS485 / CAN / Wi-Fi / Bluetooth |
| Conectare în paralel | |
| Conexiune trifazata | |
| Curent maxim de iesire | |
| Curent maxim descarcare baterie | |
| Curent maxim încarcare baterie | |
| Curent MPPT | 14 A / 14 A |
| Dimensiuni | 560 x 550 x 260 mm |
| Display | Nu |
| Distorsiuni | 3% |
| Eficienta | 97.6% |
| Factor de putere | |
| Fregventa | 50/60Hz |
| Garantie | |
| Greutare | 75 kg |
| Microgrid | |
| Producator | Deye |
| Protectie externa | IP65 (pentru uz exterior/interior) |
| Protectii incluse | |
| Putere aparenta | |
| Putere invertor | 5000W |
| Putere invertor maxima | 5000VA |
| Putere MPPT | |
| Racire | |
| Software | |
| Standarde suportate | |
| Tensiune intrare curent continuu | 12-57 VDC |
| Tensiune inverter | 230V |
| Tensiune minima MPPT | |
| Tensiune MPPT | 600 Vdc |
| Tensiune nominala iesire | 230V |
| Tip sistem | L/N/PE |
| Trackere MPPT | 2 |
| Model | RW-F5.3-1H3 |
| Baterie inclusa | 5.12 kWh, 6000 cicluri |