| Aplicatie mobila | Da |
| Baterie inclusa | |
| Comunicare | |
| Conectare în paralel | |
| Conexiune trifazata | Trifazat |
| Curent maxim de iesire | 37.9 A |
| Curent maxim descarcare baterie | |
| Curent maxim încarcare baterie | |
| Curent MPPT | |
| Dimensiuni | 72,5 × 51,0 × 22,5 cm |
| Display | |
| Distorsiuni | < 2.0 % |
| Eficienta | 98.3 % |
| Factor de putere | |
| Fregventa | 50/60Hz |
| Garantie | 5 Ani |
| Greutare | 35,7 kg |
| Microgrid | |
| Model | |
| Producator | |
| Protectie externa | IP66 |
| Protectii incluse | |
| Putere aparenta | |
| Putere invertor | 25.0 kW |
| Putere invertor maxima | 37.8 kW peak |
| Putere MPPT | |
| Racire | |
| Software | |
| Standarde suportate | |
| Tensiune intrare curent continuu | |
| Tensiune inverter | |
| Tensiune minima MPPT | |
| Tensiune MPPT | 580 – 1000 V |
| Tensiune nominala iesire | |
| Tip sistem | |
| Trackere MPPT | 1 |