Motor OHV in patru timpi pe benzina, 15 cp, racire cu aer.
Sistem automat de relare a voltajului (AVR).
Sistem de protectie la nivel scazut ulei.
Voltmetru digital.
Iesire 230V 2x16A / 1 x 32 A.
Iesire 12V 8.3A.
Timp de lucru optimizat pentru performante ridicate.
Cadru metalic pentru transport si protectie.
Roti pentru transport.
Nota: Disclamer: Fotografiile au un caracter informativ si pot contine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificatii pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare.| AVR | DA |
| Capacitate antigel | |
| Capacitate cilindrica | 420cmc |
| Capacitate combustibil | 25 L |
| Capacitate rezervor ulei lubrifiere | |
| Capacitate ulei motor | |
| Consum combustibil | |
| Diametru / Cursa piston | 90/66 mm |
| Factor de putere | 1 |
| Frecventa | 50/60 Hz |
| Functionare la capacitate maxima | |
| Greutate | 77 Kg |
| Greutate motor | |
| Model motor | R420 |
| Nivel de izolare | |
| Numar cilindri motor | 1 |
| Pornire | Manuala |
| Producator | Rotakt |
| Putere iesire continua (PRP) | 5,5 kW |
| Putere iesire interventie (LTP) | 6.0 kW |
| Putere motor | 15CP |
| Rata de distorsiune a tensiunii | |
| Temperatura ambiental? | |
| Tensiune | 230 V |
| Tip antigel | |
| Tip motor | 4 timpi, OHV, racit cu aer |