Wallbox pentru garajul tau: Incarcatorul Rheidon Tech de 11 kW transforma garajul intr-o statie personala de energie, gata de utilizare oricand ai nevoie.
Nota: Disclamer: Fotografiile au un caracter informativ si pot contine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificatii pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare.
| Altitudine | < 3000m |
| Cablu alimentare | CEE16 400V 16A 3 faze |
| Cablu incarcare | 6m |
| Connector | Type 2 |
| Dimensiuni | 212 x 94 x 65mm |
| Garantie | 2 Ani |
| Greutate | 4.3kg |
| IP Rating | IP65 ( Charger ) / IP44 ( stecher schuko ) |
| Nume model | PC100-11k |
| Protectie electrica | Type A + DC 6 mA With Protective Conductor Monitoring |
| Protectii | Leakage Protection, Grounding Protection, Over Current Protection ,Anti-Thunder Protection, Over Temperature Protection, Plug Temperature Protection, Short Circuit Protection, Low Voltage protection, High Voltage Protection |
| Putere incarcare | 11kW |
| Standarde | EN IEC 62752:2016+A1, EN IEC 61851, EN IEC 61000-6-1:2019, EN IEC 61000-6-3:2021, EN IEC 62196, RoHS |
| Temperatura operare | -30 grade to +50 grade |
| Tensiune alimentare | 400V (3-faze) 6-16A Reglabil manual |