| Aplicatie mobila | Da |
| Comunicare | RS485, CAN, optional Wi-Fi, GPRS, LAN |
| Conectare în paralel | Max 6 invertoare in paralel (Monofazat sau trifazat) |
| Conexiune trifazata | |
| Curent maxim de iesire | |
| Curent maxim descarcare baterie | |
| Curent maxim încarcare baterie | |
| Curent MPPT | |
| Dimensiuni | |
| Display | |
| Eficienta | |
| Garantie | |
| Greutare | |
| Producator | |
| Protectie externa | IP66 |
| Protectii incluse | monitorizare impamantare, protectie la polaritate inversa, protectie la suprasarcini |
| Putere invertor | 6 kW |
| Putere invertor maxima | |
| Putere MPPT | 16A (2 x MPPT) |
| Racire | Convec?ie naturala ?i ventilare inteligenta redundanta |
| Software | |
| Standarde suportate | |
| Tensiune intrare curent continuu | |
| Tensiune inverter | |
| Tensiune MPPT | De la 90V la 435V - Max: 500V |
| Tip sistem | |
| Trackere MPPT |