Acest incarcator portabil tip Type-2 de la RHEIDON TECH este perfect pentru incarcarea vehiculelor electrice acasa sau in deplasare.
| Altitudine | < 3000 m |
| Cablu alimentare | monofazat: L1, N , si PE |
| Cablu incarcare | 6 m |
| Connector | Type 2 |
| Dimensiuni | 200 x 100 x 68 mm |
| Garantie | |
| Greutate | 2.5 kg |
| IP Rating | IP65 ( Charger ) / IP44 ( stecher schuko ) |
| Nume model | PC200-3K6 |
| Protectie electrica | Type A + DC 6 mA With Protective Conductor Monitoring |
| Protectii | Leakage Protection, Grounding Protection, Over Current Protection ,Anti-Thunder Protection, Over Temperature Protection, Plug Temperature Protection, Short Circuit Protection, Low Voltage protection, High Voltage Protection |
| Putere incarcare | 3.6 kW Max |
| Standarde | EN IEC 62752:2016+A1, EN IEC 61851, EN IEC 61000-6-1:2019, EN IEC 61000-6-3:2021, EN IEC 62196, RoHS |
| Temperatura operare | -30°C to 50°C |
| Tensiune alimentare | 230 V / AC 50Hz |