| Capacitate nominala | 200Ah |
| Comunicatie | CAN, RS485 |
| Conectare | Single sau maxim 16 in Paralel |
| Curent de incarcare/descarcare | 100Ah/100Ah |
| Dimensiuni | 612Wx168Dx920H |
| Greutate | 86kg |
| Model | CE48200-W |
| Numar de cicluri DOD | 6000 |
| Tensiune de lucru | 40~58.4 |
| Tensiune nominala | 51.2V |
| Rating | IP 65 |